en version

Vítá Vás Compliance portál společnosti Doosan Škoda Power Plzeň.

Naše krédo

Doosan Škoda Power je organizace se silným odhodláním dodržovat a dodržovat etiku. Naše směrnice a zásady obsahují obecné pokyny pro podnikání v souladu s nejvyššími standardy chování.

Společnost Doosan Škoda Power je odhodlána udržovat prostředí, ve kterém jsou otevřená, upřímná komunikace očekáváním, ne výjimkou. Chceme, abyste se cítili spokojeně při přístupu k vašemu nadřízenému nebo vedení s otázkami a obavami, včetně případů, kdy se domníváte, že došlo k porušení pravidel nebo zásad.

V některých situacích můžete upřednostňovat tuto hotline. Můžete zasílat zprávy týkající se porušování našich směrnic a zásad a také žádat o pokyny týkající se dodržování předpisů nebo etiky.

Informace, které poskytnete společnosti, budou zasílány ve formátu, který chrání vaši důvěrnost. Veškeré zprávy o dodržování předpisů a etických záležitostech budeme brát vážně, a budeme se zabývat každou zprávou a sledovat další opatření.

Telefonicky

International Toll-Free Service (ITFS)
Odkudkoliv můžete vytočit bezplatnou anonymní linku se záznamníkem: 800 023 025

E-mailem

forenzni.audit@doosan.com

Report

Uveďte prosím následující informace:

(Doosan Škoda Power nebude technicky prověřovat detail Vašeho přihlášení)

Pokud si přejete aby společnost Doosan Škoda Power znala Vaší identitu, prosím vyplňte následující:

Vezměte si prosím čas a poskytněte co nejvíce podrobností, včetně toho, kdo, kdy, kde, jak. Ale věnujte pozornost tomu, abyste neposkytli podrobnosti, které by mohly odhalit vaši totožnost, pokud si to nepřejete. Může být důležité vědět, jestli jste jediná osoba, která si je vědoma této situace.